Новини

Топ-4 товари 2015 року.

Назад

2015 був не найпростішим для будівельників і садівників. Погода вередувала, що в свою чергу спровокувало потреба в більш ретельному догляді за насадженнями, а також – більшою педантичності при ремонтних роботах. Це збільшує попит на такі товари, як об’ємна геосітка, шпалерна сітка, сітка від птахів і штукатурна сітка. За допомогою цих товарів можна практично повністю облаштувати дачну ділянку, від ландшафту до грядок, і зміцнити будинок.

Геосітка – надзвичайно міцна і функціональна. Її використовують і при дорожніх роботах, а саме для зміцнення дорожнього полотна, і для ландшафтних робіт. Це універсальний помічник. Низька ціна на товар робить його доступним, а висока якість – затребуваним. Використання геосітки прискорює роботи, а також зменшує в 2-3 рази потреба в подальших ремонтних роботах дорожнього покриття або ландшафтної поверхні, де георешітка була використана.

Шпалерна сітка допоможе садівнику й городникові. Для витких рослин це ідеальний друг. Бобові, перець, баклажани, помідори і огірки – їх урожай зросте з такою сіткою. А малина, ожина, виноград і плетуться квіти будуть радувати відмінними результатами. Сітка шпалерна – це і захист від вітру, і матеріал для спорудження арок. З його допомогою Ви облаштуєте ідеальний садову ділянку.

Сітка від птахів ж захистить його. Від Ваших птахів, від сусідських, або від диких. Також вона стане в нагоді, якщо на ділянці промишляють гризуни, дикі зайці або якщо Ви розводите кроликів. розмір осередків підібраний оптимально, щоб захистити рослини, не обмежуючи їх у рості і доступі до світла. Рослини завжди на виду, і завжди захищені.

Штукатурна сітка зміцнює Ваш будинок, запобігаючи осипання штукатурки. Також, така сітка підвищує теплоізоляційні властивості будівлі, що особливо актуально при наших суворих зимах. Тим більше, що тепер шар штукатурки частина доводиться накладати товстим шаром. Саме штукатурна решітка допомагає йому триматися в цілісності і запобігає його осипання з часом.

Таким чином, популярність товаром цілком зрозуміла. Тим більше, що наша компанія підтримує високу якість своєї продукції, надаючи гарантії.

Компанія «Протект» висловлює подяку своїм Клієнтам за проявлену до нас довіру. Ви обираєте нас, а ми, в свою чергу, робимо все для того, щоб забезпечити Вас потрібними товарами в найкоротші терміни.